Mersin Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Mersin yüzme havuzu

Çamlıyayla Yüzme Havuzu

Çamlıyayla Yüzme Havuzu

Yaz mevsiminin sıcak havalarında serinlemek üzere Çamlıyayla Yüzme Havuzuna gelen misafirlerimiz unutamayacakları derecede eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilmektedirler. Havuzumuz Mersin’in Cumayakası Mahallesinde bulunmaktadır. Her yaş kesiminden insanın kullanabileceği havuzumuz haftanın 7 günü halka açık şekilde hizmet vermektedir. Misafirlerimizin sağlığı için havuzumuz sürekli temizlenmektedir.

(0)
İncele
Deniz Park Aqua

DenizPark Aquapark

Mersin’in Çamlıbel Mahallesinde bulunmakta olan Deniz Park Aqua, yüzme sporu ile ilgilenen tüm Mersinlilere haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tesisimizde eğlence dolu su kaydırakları, yetişkin havuzu, çocuk havuzu ve restoran bulunmaktadır. Yazın sıcak havalarında serinlemek üzere tesisimize gelebilir ve gün boyun tüm imkanlarımızdan sınırsız yararlanabilirsiniz.

(0)
İncele
Aqua Anamurium

Aqua Anamurium

Aqua Anamurium isminden de anlaşılacağı üzere Mersin’in Anamur ilçesinde bulunmaktadır. Tesisimiz haftanın 7 günü halka açıktır. Her yaş kesimine hitap eden Aqua Anamurium sevdikleriniz ile birlikte unutmayacağınız derecede eğlenceli gün geçirebilmeniz için kurulmuştur. Çocuklara özel ayrı yüzme havuzu bulunan tesisimizde cankurtaranlar çocuklarınızı ve sizleri korumak için dikkatli bir şekilde  görevlerini yapmaktadırlar. 

(0)
İncele
Toroslar Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu

Toroslar Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu

Toroslar Belediyesi tarafından yaptırılmış olan Olimpik Yüzme Havuzu, Mersin’in Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Tesisimizde yüzme kursu ve serbest yüzme seansları mevcuttur. İster aileniz ve arkadaşlarınızla yüzmek için, ister profesyonel bir eğitim almak için Olimpik Yüzme Havuzunu tercih edebilirsiniz. Havuzumuzu Cumartesi ve Pazar günleri yetişkinler serbest yüzme yapmak için kullanabilmektedir. Toroslar Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu 09.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

(0)
İncele
Mezitli Belediyesi Yüzme Havuzu

Mezitli Belediyesi Yüzme Havuzu

Mersin Mezitli Belediyesi tarafından yaptırılmış olan yüzme havuzu, Mersinli yüzme severler ve yüzmeyi öğrenmek isteyenler için hizmetlerine devam etmektedir. Tesisimizde yüzme kursları 6-15 yaş arası çocuklara verilmektedir. Çocuklarınızın küçük yaşlardan itibaren yüzme öğrenmesini bu kurslarla sağlayabilirsiniz. Yüzme eğitimi almak isteyen yetişkinler ise saat 17.00-18.00 saatleri arasında yüzme kurslarına katılabilirler. Tesisimizde verilen yüzme kursları ortalama 10 kişilik gruplardan oluşmaktadır.

(1)
İncele
Mezitli Aquapark

Mezitli Aquapark

Mezitli Aquapark Mersin’in Mezitli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin’de yaşayan ve yüzme sporuyla ilgilenen herkes havuzumuzun imkanlarından yararlanabilirler. Tesisimizde toplam 2 adet havuz bulunmaktadır. Çocuklarınız çocuk havuzunda yüzerken sizlerde su kaydırakları bulunan yetişkin havuzunda yüzebilirsiniz. Yetişkin havuzunda toplam 8 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Tesisimize ait olan restoranda her damak zevkine uygun yiyecek ve içecekler bulabilirsiniz. 

(0)
İncele
Mersin Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Mersin Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu

Mersin Üniversitesi tarafından yaptırılmış olan kapalı yüzme havuzu, Çiftlikköy kampüsünde bulunmaktadır. Tesisimizde öncelik üniversite öğrencileri ve personelleri olmasının yanı sıra Mersin halkı da havuzun sunmuş olduğu imkânlardan yararlanabilmektedir. Mersin Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu hafta içi her gün halka açıktır. Tesisimize ister günlük giriş ücreti ödeyerek isterseniz de aylık üyelik yaptırıp havuzu kullanabilirsiniz. Teknolojinin tüm imkanları kullanılarak inşa edilen havuzumuz, günde 4 kez otomatik olarak temizlenmektedir. 

(0)
İncele
Mersin Olimpik Yüzme Havuzu

Mersin Olimpik Yüzme Havuzu

Mersinin Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Olimpik Yüzme Havuzu, yüzme kursları ve serbest yüzme seansları ile Mersinli yüzme severler havuzumuzda diledikleri gibi vakit geçirebilirler. Tesisimizde yüzme kursları bayan, bay ve çocuklar için ayrı gruplar şekilde yapılmaktadır. Tesisimize gelip  havuzumuza üyelik oluşturup imkanlarımızdan dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Halk günleri her gün belirli saatler arasındadır. Tesisimizdeki serbest yüzme seanslarında havuz bay ve bayan karışık şekilde kullanılmaktadır.

(0)
İncele